A A Czcionka

Na Międzynarodowe Targi Turystki i czasu wolnego

za przejazd pociągiem KD zapłacisz 50% taniej!

Dojazd na targi warto zaplanować pociągiem Kolei Dolnośląskich!  Na czas trwania targów przygotowaliśmy specjalną promocję! Dla uczestników przejazd pociągiem będzie o 50% tańszy.

Kupując bilet na nasz pociąg do Wrocławia z dowolnej miejscowości na Dolnym Śląsku należy zgłosić cel podróży – Targi Turystyki a obsługa kasy biletowej lub konduktor sprzeda bilet tam i z powrotem w specjalnej ofercie! W drodze powrotnej wystarczy już tylko okazać bilet kolejowy do Wrocławia oraz bilet wstępu na Międzynarodowe Targi Turystyki! Promocja obowiązuje tylko na bilety normalne.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego na Stadionie Wrocław w dniach 1-3 marca  to prawdziwa podróż dookoła świata. Wystawcy oraz goście specjalni postarają się, aby był to wyjątkowy weekend pełen wrażeń, pięknych opowieści oraz konkursów z nagrodami. MTT Wrocław to wydarzenie, które w roku 2018 zostało wyróżnione odznaczeniem ministerialnym, odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki”!

Podczas targów odbędzie się również Festiwal Podróżników, na który organizatorzy zaprosili amatorów i wyczynowców, globtroterów w sile wieku, jak również tych najmłodszych. Niektórzy z podróżowania uczynili swoją pracę, dla innych poznawanie świata nadal pozostaje pasją. Tegoroczni prelegenci przeniosą odwiedzających w najdalsze zakątki świata (Martynika, Indonezja, Madagaskar, Kuba, Meksyk, Singapur), pokażą miejsca w Europie, które stają się coraz bardziej popularne (Macedonia, Albania), opowiedzą o podróżach rowerem oraz współczesnej turystyce.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych! Stoisko Wioski Świata przeprowadzi warsztaty dotyczące archeologii i odkryć, dzieci będą mogły poznać codzienne życie w wiosce w głębi dżungli, poruszany będzie też problem dostępu do wody i edukacji. Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie kolejny już raz zawita na MTT Wrocław. W strefie animacyjnej dzieci sprawdzą swoją zwinność, spryt i refleks. W strefie plastycznej będzie można wykonać kreatywne pamiątki i zabrać je do domu. Nie zabraknie także Koziołka Matołka! Wrocławskie Kolejkowo, w którym świat jest 25 razy mniejszy od tego realnego. Na Stadionie Wrocław zobaczycie makiety prezentujące kamienice wrocławskiego rynku, nasyp przy Bogusławskiego, Dworzec Świebodzki, stację na Brochowie, nieistniejącego już szkieletora, najsłynniejszy neon we Wrocławiu i wiele innych obiektów z Dolnego Śląska. Wśród atrakcji pojawi się również Jurapark Krasiejów – muzeum paleontologiczne połączone z parkiem rozrywki

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego!

Więcej informacji na temat targów: http://www.mttwroclaw.pl/