A A Czcionka

Powrót Gratis

Podróż pociągiem Kolei Dolnośląskich 50% taniej

Nowe wydarzenia objęte ofertą „Powrót Gratis”!

Pociągami Kolei Dolnośląskich będzie można dojechać w promocyjnej cenie na Festiwal Regałowiskow dniu 10 sierpnia br., który odbędzie się w Bielawie (stacja Dzierżoniów Śląski), a w dniach 17-18 sierpnia 2019 r. na Święto Ceramiki w Bolesławcu.

 

Od 1 sierpnia 2019 r.

W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.

 

Aktualnie, z promocji mogą skorzystać osoby posiadające ważny bilet na mecz zespołu WKS Śląsk Wrocław rozgrywany na Stadionie Wrocław oraz zespołu Miedź Legnica na Stadionie w Legnicy.

Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych)  do dowolnego przystanku na terenie miasta, w którym znajduje się stadion, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta. Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

 

Sprzedaż biletów:

  • w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
  • w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
  • w kasach biletowych Przewozów Regionalnych.