A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Świadectwo maszynisty – szkolenie

Koleje Dolnośląskie S.A. poszukuje kandydatów na maszynistów posiadających licencję maszynisty i chętnych do odbycia szkolenia w zakresie świadectwa maszynisty.

Obowiązki:
– przestrzeganie obowiązujących w Spółce przepisów,
– aktywny udział w procesie szkolenia,
– poszerzanie w sposób ciągły wiedzy związanej z przedmiotem szkolenia,
– współpraca z instruktorami, egzaminatorami i innymi pracownikami związanymi z procesem szkolenia.

Wymagania:
– posiadanie licencji maszynisty,
– dyspozycyjność oraz chęć do nauki i pracy,
– dobry stan zdrowia,
– mile widziane uprawnienia rewidenta.

Po nabyciu uprawnień oferujemy:
– stabilną i ciekawą pracę maszynisty,
– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.pl

Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1998 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.