A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Mechanik – monter

OBOWIĄZKI:

– Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek mechanicznych, pneumatycznych;

– Lokalizacja prostych uszkodzeń elektrycznych;

– Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania.

 WYMAGANIA:

– Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki;

– Umiejętność czytania schematów;

– Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

– Dyspozycyjność i chęć do pracy;

– Komunikatywność;

– Umiejętność pracy w zespole;

– Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

MILE WIDZIANE:

– Umiejętności lakiernika;

– Uprawnienia/umiejętności spawacza;

– Uprawnienia energetyczne SEP;

– Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

– Stabilną i ciekawą pracę;

– Umowę o pracę;

– Atrakcyjne wynagrodzenie;

– Pracowniczy benefit.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres rekrutacja@kolejedolnośląskie.eu z dopiskiem w tytule „Mechanik-Monter”

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.”

Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.”

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.