A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Maszynista

Poszukujemy kandydatów na stanowisko maszynisty.

Obowiązki

  • prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z rozkładem jazdy oraz obowiązującymi przepisami;
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i nadzór nad bezpieczeństwem jazdy;
  • należyte prowadzenie dokumentacji pociągowej;
  • współpraca z drużyną konduktorską;

Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania pracy na ww. stanowisku;
  • doświadczenie w zawodzie maszynisty- min. rok;
  • dyspozycyjność i chęć do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane uprawnienia rewidenta;

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę maszynisty;
  • umowę o pracę;
  • pracowniczy benefit oraz pakiet socjalny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie; możliwość zarabiania nawet 7500zł brutto miesięcznie*

Kandydaci (maszyniści czynni) na stanowisko maszynisty powinni przedstawić n/w dokumenty:

  1. Maszynista posiadający świadectwo maszynisty:
  • podanie o przyjęcie do pracy;
  • list motywacyjny;
  • ksero licencji maszynisty;
  • odpis świadectwa maszynisty z ostatniego okresu zatrudnienia;
  • świadectwo pracy;
  • zaświadczenie o przeprowadzonym szkoleniu BHP;

  1. Maszynista na starych zasadach (prawo kierowania):
  • świadectwa złożenia egzaminów kwalifikacyjnych na dany typ trakcji;
  • odpis z rejestru egzaminów i autoryzacji;

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.pl

Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną klauzulę:

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1998 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.).”

* uśrednione wynagrodzenie brutto za miesiąc kwiecień 2018 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.