A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Magazynier

Poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier.

Obowiązki

  • tankowanie pojazdów szynowych i dokonywanie odpowiednich zapisów potwierdzających wykonane operacje;
  • przyjmowanie materiałów na stan magazynowy zgodnie ze wskazaniem w dokumentach;
  • prowadzenie dokumentacji obrotów materiałowych, przedmiotów i środków trwałych;
  • dbałość o właściwe składowanie materiałów zgodnie z zasadą FIFO;
  • wydawanie materiałów i części dla innych działów oraz właściwe ich ewidencjonowanie;
  • dbałość o zgodność stanów magazynowych;
  • przyjmowanie i zdawanie odpadów;
  • udział w inwentaryzacjach (cykliczne, roczna).

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • sumienność i uczciwość;
  • dyspozycyjność;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań;
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wraz z wymianą butli gazowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet świadczeń i benefitów.

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.pl z dopiskiem w tytule: „Magazyn”.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.