A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Konduktor

Poszukujemy kandydatów na stanowisko konduktora we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Kłodzku oraz Węglińcu.

OBOWIĄZKI:

  • pełnienie funkcji gospodarza na pokładzie pociągów Spółki;
  • odprawa podróżnych;
  • sprawdzanie i sprzedaż biletów, weryfikacja uprawnień przejazdowych oraz nadzór nad bezpieczeństwem i dbałość o komfort podróży zgodnie z przyjętymi w Spółce procedurami, instrukcjami i standardami obsługi klienta;
  • sporządzanie niezbędnych raportów i prowadzenie dokumentacji służbowej;
  • udzielanie podróżnym bieżącej informacji podczas jazdy oraz postoju;
  • udzielanie pomocy podróżnym ze szczególnym uwzględnieniem osób z ograniczoną mobilnością;
  • obsługa urządzeń pokładowych w pociągu;
  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • dobry stan zdrowia;
  • otwartość w kontaktach z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • chęć rozwijania kwalifikacji i kompetencji, chęć uczenia się;
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w gronie zaangażowanych współpracowników;
  • kurs przygotowujący do pracy na stanowisku konduktora;
  • cykliczne szkolenia w zakresie technicznym niezbędnym do obsługi pociągu;
  • możliwość szkoleń;
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko kierownika pociągu;
  • bogaty fundusz socjalny;
  • możliwość zarobienia nawet 4000zł brutto miesięcznie*

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu z dopiskiem „Konduktor” w tytule wiadomości.

Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną klauzulę:

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.”

Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.”

* uśrednione wynagrodzenie brutto w miesiącu kwietniu 2018 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.