A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

ELEKTRYK

OBOWIĄZKI:

– Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek elektrycznych.

– Naprawa podzespołów elektrycznych.

– Lokalizacja prostych uszkodzeń elektronicznych.

– Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania.

WYMAGANIA:
– Biegła obsługa mierników elektrycznych.

– Umiejętność czytania schematów ideowych.

– Uprawnienia energetyczne SEP.

– Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).

– Dyspozycyjność i chęć do pracy.

– Komunikatywność.

– Umiejętność pracy w zespole.

– Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

– Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
– Stabilną i ciekawą pracę.

– Umowę o pracę.

– Atrakcyjne wynagrodzenie.

– Pracowniczy benefit.

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.pl

Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica. Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.”

Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.”