A A Czcionka

Moc zimowych atrakcji Dolnego Śląska

podróżuj wygodnie wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi

Przygotowaliśmy dla naszych pasażerów kilka ciekawych propozycji na spędzenie zimowego czasu. Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejsze możliwości oferty biletowej Kolei Dolnośląskich oraz kilka miejsc, do których w komfortowych warunkach można dojechać naszymi pociągami. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku! W imieniu partnerów Kolei Dolnośląskich serdecznie zapraszamy.

 

Zamek Książ w Wałbrzychu

Wybierz się na zwiedzanie Zamku Książ w Wałbrzychu a za bilet tam i z powrotem od stacji położonej na terenie województwa dolnośląskiego, a stacją Wałbrzych Szczawienko zapłacisz 30% taniej!

Z przejazdu na podstawie zniżki może skorzystać podróżny udający się do Zamku Książ na podstawie biletu normalnego oraz na podstawie biletu z ulgą ustawową.

Szczegóły: https://www.kolejedolnoslaskie.pl/oferty-taryfowe/oferta-dla-osob-odwiedzajacych-zamek-ksiaz/

 

Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Z biletem Kolei Dolnośląskich tańsze wejście do Starej Kopalni w Wałbrzychu!

Wspólnie ze Starą Kopalnią – Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu przygotowaliśmy okolicznościową promocję, dzięki której pasażerowie zainteresowani zwiedzaniem tego obiektu, będą mogli odwiedzić go z biletem ulgowym zamiast normalnego.

Każdy, kto przy wejściu do Starej Kopalni okaże bilet Kolei Dolnośląskich:

– z dnia bieżącego (dziś);

– z następnego (jutro);

– z poprzedniego (wczoraj)

będzie mógł wejść do Starej Kopalni w Wałbrzychu, kupując bilet ulgowy zamiast normalnego. Specjalna promocja obowiązuje do dnia 24.02.2019 r.

Szczegóły: https://www.kolejedolnoslaskie.pl/z-biletem-kolei-dolnoslaskich-tansze-wejscie-do-starej-kopalni-w-walbrzychu/

 

Z Kolejami Dolnośląskimi do zimowej krainy – Szklarska Poręba oraz Harrachov!

Biegówki na Polanie Jakuszyckiej? Zjazdówki pod Szrenicą? A może zimowy spacer wśród ośnieżonych drzew do Wodospadu Kamieńczyka? To tylko kilka możliwości jakie daje Szklarska Poręba i okolice o tej porze roku. Zapraszamy również do pierwszej stacji za czeską granicą, czyli do Harrachova, gdzie czeka na Was piękny ośrodek karkonoskiej natury tylko kilka kilometrów od granicy! Skocznia narciarska oraz około 110 km tras biegowych. Harrachov  to tylko 26 minut podróży od Szklarskiej Poręby Górnej! Skorzystaj z oferty Polska – Czechy na przejazd w atrakcyjnych cenach:

Z Jeleniej Góry bilet jednorazowy „tam i z powrotem”, (można wrócić następnego dnia) kosztuje 18,00 zł (dla dzieci od 6 do 15 lat 50% zniżki, do 6 lat bilet nieodpłatny).

Ze Szklarskiej Poręby Górnej tam i z powrotem”, (można wrócić następnego dnia) kosztuje 14,00 zł (dla dzieci od 6 do 15 lat 50% zniżki, do 6 lat bilet nieodpłatny).

Z Wałbrzycha i Wrocławia najkorzystniej będzie udać się tam po zakupie biletu „Weekend z KD”. Szczegóły: https://www.kolejedolnoslaskie.pl/z-kolejami-dolnoslaskimi-do-zimowej-krainy/

Dodatkowo w dniach 23-25 lutego Szklarska Poręba zaprasza na Festiwal Narciarstwa Biegowego na Polanie Jakuszyckiej, gdzie zaplanowane są Biegi Dziecięce, Rodzinna 11, Nocna 11. W zawodach wezmą udział m.in. zawodowy, amatorzy, a także dzieci.

Oferta „Weekend z KD”

Oferta obowiązuje od piątku (godz. 18:00) aż do poniedziałku (godz. 6:00)! Nasi pasażerowie mogą dzięki temu podróżować wszystkimi liniami Kolei Dolnośląskich z jednym tylko biletem! Cena biletu to tylko 35zł, a przejazdy są nieograniczone. „Weekend z KD” obowiązuje do pierwszej stacji za granicą kraju, czyli między innymi do Harrachova.

 

Taryfa Polska - Czechy

Podróżuj pociągami Kolei Dolnośląskich i Českých drah a.s. z jednym biletem!

Zobacz ofertę
Weekend z KD

Podróżuj bez ograniczeń za 35 zł!

Zobacz ofertę