Kariera w KD

Dołącz do nas!

Mechanik- monter

  • Legnica

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek mechanicznych
  • Lokalizacja prostych uszkodzeń elektrycznych
  • Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania
  • Obsługa urządzeń technicznych używanych do utrzymania taboru kolejowego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy (system pracy równoważny)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:

  • Umiejętności lakiernika
  • Uprawnienia/umiejętności spawacza
  • Uprawnienia energetyczne SEP
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej
  • Znajomość układów pneumatycznych
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z mechaniką pojazdów

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
  • Benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami
  • Dofinansowanie do studiów i nauki
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności